Blog > Komentarze do wpisu
dwunastolatek

 

 

Co by o naszym obecnym dwunastolatku nie powiedzieć, nie będzie to pełen obraz. Gdyż on nastolatkiem o wielu twarzach jest. Łatwo z nim nie jest - gdy tylko się go nie pilnuje, to natychmiast przyciąga do siebie dowolne urządzenie telekomunikacyjne. Na to uzależnienie tylko ostra blokada działa i to z zewnątrz, bo sam nie jest siebie w stanie kontrolować. 

Muszę jednak przyznać, że tak jak do roboty w domu czy pomagania, to tylko kijem można go zagonić, to sprawy szkolne ma całkowicie pod kontrolą. I jest wzorowym uczniem, ze średnią grubo powyżej 5.

A wczoraj rozpoczął wspaniałą przygodę i obecnie jego szkoła życia do wakacji, w wakacje, a także we wrześniu mieści się w Poznaniu, przy ul. Niezłomnych 1.

 

Poznajcie, oto Pugsley Addams (gwoli ścisłości jeden z dwóch).

Od wczoraj próby, dzisiaj nawet do 22. Oraz szkolenie BHP - jak oznajmił. Dokumenty do zdobycia, jak normalnie do pracy - zaświadczenia lekarskie i ze szkoły, że może i da radę.

Oby. Dużo pracy przed nim.

Denerwuje się i spina, to jasne. Ale jest także podekscytowany! Wczoraj próbował scenę z aktorką, którą już widział w poprzednich produkcjach. Sama mu zazdroszczę.

A tu wczesnym rankiem, co widać po nieprzytomnym starszym rodzeństwie. (młodsze, jak i on to skowronek).

 

 

środa, 13 czerwca 2018, monstermama

Polecane wpisy

  • Szesnastolatek

    Młody mężczyzna. Kawal chłopa, nareszcie. Niełatwy w obcowaniu z. Wymagający. Krąbrny. Inteligentny. Kitu mu nie wciśniesz, autorytetów nie uznaje, dyplomacji n

  • cały luty cały, czas terapii

    Diagnozujemy Monsterunia. Zaczęliśmy od wizyty w szpitalu w celu pogłębionej diagnozy słuchu, a to zasugerowała neurolog jeszcze we wrześniu. Oczywiście widziel

  • Osiemnastolatka

    Niemożliwe! Mam dorosłą córkę! Odczuwam mieszankę dumy, radości i ulgi - że jedno dziecko szczęśliwie doprowadzone do pełnoletności:) A tu pomysł artystyczny pt

Komentarze
2018/06/13 23:36:40
WSzystkiego najlepszego dla dwunastolatka! Usciski od nas wszystkich! Opowiedz troche wiecej o roli i o teatrze. Przez cale wakacje bedzie sie uczyl sie roli czy beda wystawiac w wakacje?
-
2018/06/14 17:42:43
Gratulacje dla Monsterina. Super przygoda! Cieszę się, że mogę Was czytać.
-
Gość: Małe, 213.135.40.*
2018/06/15 17:29:23
Gratulacje dla Monsterina!
I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

-
Gość: kika_73, *.dynamic.mm.pl
2018/06/20 08:43:34
Gratulacje dla Monsterina!!! Dziecko "szkolnie bezproblemowe" z mojej perspektywy to SKARB!!!
Choć to brzmi jak banał nieustannie co roku wzrusza mnie moment jego urodzin. Pamiętam, że bardzo to przeżywałam, bo sama wtedy strasznie chciałam zostać mamą :), i podziwiałam Cię za odwagę zdecydowania się na 3!!!! dziecko.
Poza tym to oznacza że "znamy się" już ponad 12 lat :)
Całusy dla wszystkich!!!
-
2018/06/20 10:49:12
=> kika_73:
No to możemy sobie też pogratulować rocznicy:) Sto lat!
No i się rzeczywiście dużo się zmieniło od tego czasu, u Ciebie szczególnie:)

=> Małe, kasiasia73:
dziękuję!

=> alexxela78:
Premiera 22 września dopiero.
Próby teraz i od 16 sierpnia.

A o spektaklu tutaj:

www.teatr-muzyczny.poznan.pl/na-afiszu,4,rodzina-addamsow--premiera,326.html
do Monsterowa tędy