Blog > Komentarze do wpisu
Szesnastolatka

 

Monsterówna Sweet Sixteen, uwierzycie? Ale to szybko minęło. Ledwo wczoraj sama miałam tyle lat!

Jaka Monsterówna jest, każdy wie i widzi: mądra, uważna, lojalna, pracowita, utalentowana, troskliwa. Piękna, oczywiście.

Wiadomo, wiek nastoletni ma swoje prawa, więc bywa czasem niesłyszącą i buntowniczą. Ale naprawdę w dolnych granicach normy.

Obecnie na obozie w Wałczu, nadal znajduje czas na codzienne treningi. Wybór liceum przed Nią.

Byłyśmy w poradni zawodowej, odpowiedziała na kilka kwestionariuszy i testów. Wyszło, że nie ma czasu, żeby zastanowić się tak naprawdę, co tak naprawdę Ją interesuje. Gdyż wszystko w zasadzie.

Córeczko,

jeśli to czytasz: najlepszy czas w życiu przed Tobą! Silne korzenie już masz, teraz rozkładaj skrzydła i leć! Błogosławieństwo na drogę:) A my tu jako te latarnie w bezpiecznym porcie. Zawsze czekamy, że zawitasz.

 

wtorek, 31 stycznia 2017, monstermama

Polecane wpisy

  • lepsza wersja

      Monsterunio  bieży pędem poprzez pokój z plastikowym dwugłowym smokiem w ręce i wydaje straszny odgłos: - Aaaa! Wtedy należy się bać. Monsterównie u

  • Piętnastolatek

    Kawał faceta. Syneczek tatusia - razem wkręcili się w badmintona i są gotowi stanąć w szranki w deblu - ktoś chętny? A poza tym - jak już od lat - zwinny jak ja

  • całkiem spory kawał litej skałki

    no to są góry! Majestatyczne. Piękne. Monsterom jakoś niestraszne. No, może najmłodszy troszeczkę niepewnie się czuł, gdy wjeżdżał ponad przepaściami. Ale już

Komentarze
Gość: Agaja, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/02/01 00:54:22
Najlepsze życzenia!
-
2017/02/01 08:23:02
Monsterównie najlepszego co sobie wymarzy (jak tylko znajdzie czas;) ). Ech a jak zaczynałam was czytać to taka maluśka przedszkolaczka była. Że też one takie duże rosną te dzieci moja w tym roku 13!
-
Gość: zaciszankazz, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
2017/02/01 11:08:26
Wszystkiego najlepszego dla Monsterówny! Mam dwie córki, chciałabym żeby były jak ona :)
-
2017/02/01 17:29:25
Jestes piekna na zewnatrz i w srodku droga Monsterowno! Spelnienia marzen i duzo zdrowia! I Gratulacje dla wspanialej mamy. Usciski dla Was.
-
Gość: Magda EZ, *.icpnet.pl
2017/02/02 18:54:58
po prostu klęska urodzaju :)))
co nie ułatwia wyboru liceum, bo klas ogólnych już nie ma, a to co jest, jest dość mocno ukierunkowane. życzę udanych wyborów i szczęścia - bo to jednak w dużej mierze też jest loteria, jaka klasa się zbierze. I służę informacjami w razie czego - u nas Zosia już po zmianie liceum (hip hip hurra).

A z tego, co mam okazję obserwować wśród zdolnej i wrażliwej młodzieży - to życzę Gai, żeby nie uginała się pod ciężarem tych wszystkich talentów, bo szesnastka to też czas przyjaźni, zabawy i wygłupów, do których wszyscy mamy prawo.
-
2017/03/11 15:34:53
Ale pięknie ta końcówka brzmi! te korzenie i skrzydła i latarnie!
do Monsterowa tędy